O NÁS

Činnost společnosti Michael Riedel, Transformatoren, s. r. o.

Firma Michael Riedel vyvíjí, vyrábí a prodává suché transformátory a trafa do výkonu 630kVA a napětí 1000V (popř. 2000V). Dále jsou to síťové zdroje, spínané zdroje, záložní zdroje 24VDC (a nyní nově i pro jiná napětí), nabíječky a jiná elektrická zařízení nejvyšší kvality. Za téměř 40 let působnosti naší mateřské firmy Michael Riedel Transformatorenbau GmbH v Německu důvěřují lidé z celého světa našim transformátorům a jsou o jejich hospodárnosti a spolehlivosti přesvědčeni.

A proč si vybrat právě transformátory od firmy Michael Riedel?
- Naše transformátory jsou šroubované (ne svařované, jakou u některých jiných výrobců) a tím je docíleno menších tepelných ztrát a větší účinnosti.
- Transformátory jsou opatřeny masivními svorníky (úhelníky) pro připojení na přístrojovou desku.
- Transformátory od výkonu 130VA jsou jištěny proti zkratu dodatečnými izolačními vložkami.
- Transformátory jsme schopni dodat s certifikátem pro USA a Kanadu - norma UL-CSA.
- Naše transformátory mají moderní vzhled a patříme na špici v Evropě v kvalitě a designe.
- Transformátory jsou optimalizovány na minimální ztráty, takže případná "vyšší cena" se vrátí již během několika málo měsíců - viz. odborný článek "Ztráty a tepelná bilance transformátorů", otištěný v časopise Technik 11/2010, str. 34
- Transformátory jsou vyráběny jak u nás, tak některé typy traf u naší mateřské firmy v Německu.
- Převážná část výroby transformátorů v České republice jde na trh západní Evropy. Díky tomu naše transformátory splňují přísná kritéria kvality, spolehlivosti a moderního vzhledu.

Kvalita bez kompromisů a vysoká energetická úspornost jsou od roku 1972 předmětem firemní filozofie. Proto jsou transformátory firmy Michael Riedel extrémně úsporné v podnicích, prakticky nenáročné na údržbu, rozměrem velmi malé a s nízkými teplotními ztrátami. To platí jak pro standardní transformátory a síťové zdroje, tak i pro ostatní specifická elektrotechnická řešení. Staňte se i Vy našimi spokojenými zákazníky. Vyberte si transformátor z níže uvedených kategorií nebo si stáhněte katalog s transformátory - NOVĚ aktualizováno pro rok 2012.

Vyvíjíme a vyrábíme následné kategorie výrobků: